Jak kupować?

Warzywa i owoce wymagają specjalnej troski na drodze z pola do Twojego domu. Czas spędzony w podróży ma kluczowe znaczenie dla ostatecznego rezultatu. W tym celu zaprojektowaliśmy proces zakupowy zoptymalizowany specjalnie pod warzywa i owoce.

paczka z warzywami i owocami dostarczona do drzwi

1. Sprawdź dostępny termin dostawy

Sprawdź czy dostarczamy na Twój adres wpisując swój kod pocztowy w formularzu na stronie głównej. Następnie sprawdź dostępne terminy dostaw i wybierz ten odpowiedni dla Ciebie.

2. Dodaj wybrane warzywa i owoce do paczki

Masz do wyboru ponad 100 produktów poukładanych w kilka kategorii. Możesz również wyszukać produktów korzystając z paska wyszukiwania. Gdy znajdziesz co potrzebne:

  • wybierz potrzebną ilość produktu wpisując ilość lub zmieniając ją przy pomocy przycisków "plus" i "minus"
  • kliknij przycisk "Dodaj" a produkt trafi do Paczki.

Gdy znajdziesz wszystkie warzywa i owoce, których potrzebujesz, czas odwiedzić stronę Paczki. Paczka to nasza wersja typowej strony koszyka w innych sklepach internetowych. W tym miejscu masz możliwość:

  • skorygować ilości produktów
  • wybrać dzień dostawy
  • sprawdzić koszt zamówienia i dostawy

Złóż zamówienie klikając "Zamawiam". Podaj adres dostawy i opłać zamówienie.

3. Potwierdzenie zamówienia

Ty otrzymasz potwierdzenie zamówienia na maila a my zaczynamy pracę. Informacja o Twoim zamówieniu trafia do rolników i dostawców, którzy dostarczą potrzebne warzywa i owoce do Twojej i innych paczek. Na krótko przed wybranym terminem dostawy spakujemy Paczkę i przekażemy do dostawy.

4. Dostawa

Spakowana Paczka zostanie dostarczone naszym Paczkowozem we wskazanym dniu. W tym dniu spodziewaj się kontaktu telefonicznego ze strony naszego kierowcy w celu potwierdzenia dostawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl