Pytania i odpowiedzi

 

Wszystkie pytania są dobre, są tylko złe odpowiedzi. Niektóre pytania lubią się powtarzać. Właśnie te powtarzające się pytania i odpowiedzi na nie znajdziesz na tej stronie.

 młode sadzonki przed wysadzeniem w polu

Jak złożyć zamówienie?
Zamówienie można złożyć przez sklep internetowy szczere.pl, wybierając i dodawając poszczególne produkty do Paczki (nasza wersja koszyka) oraz przejść proces zakupu. Szczegółowy proces jak zamawiać, jest opisany w instrukcji: link.

Jaki jest obszar dostaw?
Strefa dostaw naszych Paczkowozów obejmuje cały Kraków w obrębie kodów pocztowych 30-*** i 31-***. Szczegółowe informację o dostawach, są opisane: tutaj.

Jaki jest koszt dostaw?
Dostawa zamówień powyżej 129 zł jest darmowa, dostawa zamówień poniżej 129 zł kosztuje 14 zł.

Jakie metody płatności w sklepie internetowym są akceptowane?
Sklep szczere.pl wykorzystuje płatności online Przelewy24, więcej szczegółów znajdziesz: tutaj.

Czy mogę zmienić zamówienie, jeśli je już złożyłem?
W przypadku chęci zmiany produktów w zamówieniu, prosimy o kontakt mailowy (biuro@szczere.pl) lub telefoniczny przed dniem dostawy. W innych przypadkach może być to niewykonalne z powodu problemów logistycznych niemniej jednak postaramy się zrobić wszystko abyś był zadowolony z naszej Paczki!

Co się stanie z zamówieniem, jeśli nie zostanie opłacone?
Przystępujemy do realizacji zamówienia po otrzymaniu potwierdzenia płatności. W przypadku nieopłaconego zamówienia będziemy kontaktować się z Tobą aby pomóc. W przypadku braku odpowiedzi zamówienie zostanie anulowane.

Jak mogę zrezygnować z zamówienia?
W celu rezygnacji z zamówienia prosimy o wiadomość mailową na adres biuro@szczere.pl zawierając w tytule wiadomości numer zamówienia.

W jaki sposób mogę się skontaktować?
Kontakt z sklepem internetowym szczere.pl jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach między 9:00 a 17:00 za pomocą adres mailowego biuro@szczere.pl lub telefonicznie: +48 574 901 570.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl